Şartlar & Koşullar

Şartlar & Koşullar


Gok&Ay Su Arıtma'dan 18 yaşından küçük kişiler alışveriş yapamazlar.


Gok&Ay Su Arıtma'dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartı (Visa, MasterCard) veya banka havalesi/EFT yöntemlerinden birisini kullanabilirsiniz. Bunların dışındaki ödeme yöntemleri kabul edilmez. Ödeme yöntemi olarak Banka Havalesi/EFT seçilmiş fakat bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.


Gok&Ay Su Arıtma siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir.


Sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından Gok&Ay Su Arıtma sorumlu değildir.


Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.


Gok&Ay Su Arıtma'nın satışa sunduğu ürünlerin stok bilgileri hergün güncellense de sipariş verilen bazı eserlerin temininde imkansızlıklar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda da ilgili bölümümüz tarafından size telefon ya da eposta ile bilgi verilir. Cihaza ilişkin herhangi bir ödeme yapmışsanız, bu bedel en kısa sürede iade edilir.


Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Aras Kargo Ve Ups Kargo ile yapılır.


Değişim ve iade işlemlerinde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır. Fatura ile değişim ve iade yapılmaktadır.


Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda siparis@gokaysuaritma.com 'a yazarak, durum Ropurewater Su Arıtma'a bildirilebilinir. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden: Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Dolphin Water Su Arıtma sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.


Satın almış olduğunuz ürün kargoya verilmeden önce bize telefon ya da e-posta ile ulaşarak iptal talebinizi belirttiğiniz takdirde iptaliniz gerçekleşecektir. Kredi kartı ile onaylanmış olan ödemeniz varsa, herhangi bir kesinti olmadan tekrar kartınıza iade yapılır.


Gok&Ay Su Arıtma'dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.